Otrdiena
2018-12-18
6:35 PM
Lidojums ar gaisa balonu enter
Lidojums ar gaisa balonu cena
Lidojums ar gaisa balonu
«  Decembris 2018  »
PrOTCPkSSv
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Labas lietas
balonu lidojumi statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu cena no 150 EUR

Lidojums ar gaisa balonu : cena, nosacījumi, lidojumu iespējas un maršruti
 
  
Lidojumam ar gaisa balonu vērtībā no  149 EUR piemērojami speciāli nosacījumi ! Tsk . :  maksimālā personu svara , lidojuma laika, maršruta, ilguma u.c ierobežojumi, lidojumā vienlaicīgi ar Jums var piedalīties arī Jums nepazīstamas personas, lidojums var tikt organizēts ar pārsēšanos u.c.
Lidojums ar gaisa balonu notiek Jelgavas apkārtnē vai citā Latvijas pilsētā, var tikt  piemērota piemaksa par transportu, līdz lidojuma vietai (pilsētai) Jums jānokļūst ar savu transporta līdzekli, lidojuma vietu, laiku un iespējamību, saskaņā ar spēkā esošo normatīvo aktu prasībām, nosaka gaisa kuģa kapteinis - gaisa balona pilots vienpersoniski.
 
Mēs neveicam "lētos lidojumus" diferencējot izmaksas uz lidojuma drošības rēķina, vai organizējot lidojumus "par katru cenu" lidojumam potenciāli nepiemērotos laika apstākļos, veicot gaisa balona piezemēšanos lidgrozam apgāžoties pļavas vidū utml. Mēs nodrošinam maksimālu komfortu un nepieciešamo intimitāti, profesionāli izpildot piezemēšanās manevrus : http://www.youtube.com/watch?v=m9N9jPGzmSQ
Noteicošais vārds attiecībā uz lidojuma norisi un lidojuma pieļaujamību jau 2000 lidojumu stundas un 20 lidojumu gadus mūsu komandā pieder profesionāliem gaisa kuģu kapteiņiem - pilots, tikai pēc profesionāli veiktas lidojumu drošības apsvērumu un meteoroloģiskās informācijas izvērtēšanas, pieņem lēmumu - atļaut vai atcelt lidojumu. Lēmums atcelt konkrēto lidojumu var tikt pieņemts arī tieši pirms gaisa balona starta.
 
Informāciju par konkrētā lidojuma iespējamību pilots nodrošina telefoniski vismaz 8 stundas ( parasti 12- 16 stundas) pirms plānotā lidojuma. Ja tiek prognozēti lidojumam neatbilstoši meteoroloģiskie apstākļi , lidojums tiek pārcelts un nozīmēts tuvākajā , lidojumam piemērotajā laikā. 
 
Papildus nosacījumi -  Lidojuma laiku un vietu Jums piedāvās pilots 1-2 dienas pirms iespējamā lidojuma datuma. Ja lidojuma laiks un vieta Jums nav pieņemami - nākamais piedāvājums būs pēc 9-10 dienām.
 
Ikdienā mēs neesam "autobuss debesīs" -lidojumus ar mums izvēlās tie, kam nepieciešama svinīguma un intimitātes sajūta, ko nodrošina lidojums "tikai divatā" ( 2 personas un pilots). Taču, ja vēlaties mazliet ieekonomēt un Jums patīk jauks tusiņš, piedāvājam arī lidojumu 4 - 16 personām vienlaicīgi.
 
Katram lidotājam tiek garantēts :
iekļauts izmaksās:
- svinīgā ceremonija ( ar dzirkstošo vīnu , jautrām izdarībām un pirmā lidojuma sertifikāta pasniegšanu ).
par papildus samaksu:
- transports uz lidojuma rajonu un atpakaļ līdz Jūsu transporta līdzeklim   
 
Lidojumu nosacījumus un precīzas lidojumu izmaksas , kas tieši atkarīgas no propāna gāzes un transporta līdzekļu degvielas izmaksām, lidojumu sezonas un lidot gribētāju personīgā svara, iespējams noskaidrot piezvanot 22 098 098 !
  • - pasākuma norises ilgums – 3- 4 stundas, atkarībā no vēlmēm;
  • brīvi komunicējamies latviski, krieviski, angliski, vāciski;
  • - jauku laika pavadīšanu garantē profesionāli piloti –  gaisa balonu sporta sacensību uzvarētāji  2008/ 2009/ 2010/ 2011/2012/2013 gada sezonās;
  • - lidojam visā Latvijā, visā Eiropā. Vienmēr gatavi pastāstīt, paskaidrot, ieteikt un piedāvāt!
  • tel. +371 22098098 e-mail : lidojums@mail.bg
Lidojums mūsu komandā nozīmē personificētu attieksmi - lidojuma laikā Jūs  atrodaties lidgrozā kopā ar aerostata pilotu nodrošinot maksimāli iespējamo komfortu
 
Ir vēlēšanās pārsteigt savus mīļotos dzimšanas dienā ? Vēlaties uzdāvināt jaunlaulātajiem neaizmirstamus mirkļus nevienam nevajadzīgu kafijas servīžu vietā? Mēs garantējam neaizmirstamu un jauku emociju kopumu.
Attiecībā uz tiem , kuriem " bail augstāk par zemi " - profesionāla pilota vadīts gaisa balons spēj veikt lidojumu 1 (vienu) metru virs zemes profila.
 
Phone : +371 22 098 098 E-mail : lidojums@mail.bg  
Lidojumu video : http://www.youtube.com/watch?v=-M2FdR5hx38  
                       http://www.youtube.com/watch?v=GTXrRTXvrZU  
                       http://www.ark.lv/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=8&Itemid=66&lang=lv
                     http://ballooning.clan.su/photo/ 
 
Pūkainus Jums mākoņus, vieglu vēju un mīkstu nosēšanos !